Lwów i okolice! Gwarantowane wycieczki dla osób indywidualnych! | Travel Network News

Share Travel Network News

Dienstag, 20. Dezember 2016

Lwów i okolice! Gwarantowane wycieczki dla osób indywidualnych!

Zapraszamy osób indywidualnych lub małe grupki zorganizowane zobaczyć Lwów i okolice na codzienne gwarantowane wycieczki. 
   

Programy bez noclegów we Lwowie
Wycieczka
Terminy
Ceny od
Tylko we Lwowie1 dzień
codziennie
25 $
każda sobota
35 $
Huculszczyzna2 dni
każda sobota
35 $
każda sobota
40 $
każda sobota
35 $
każda sobota
35 $
każdy piątek
50 $


Lwów i okolice! Gwarantowane wycieczki dla osób indywidualnych!

Lwów... Starożytne malownicze miasto, które założył książę Daniło Halicki w połowie XIII wieku na miejscu starej osady i nazwał ją na cześć swojego syna Lwa. Pierwsza wzmianka o "mieście Lwa" (to właśnie nazwe miasta oznacza) sięga 1256 roku. Od dawnych czasów złoty lew pilnuje bramy miasta na lwowskim herbu i istnieje duża liczba rzeźb "króla zwierząt" na ulicach miasta.
Sercem Lwowa jest wyjątkowo elegancki Rynok (Rynek), kwadrat, którego zespół został założony w XVI-XVIII. Każda z 44 kamienic jest wyjątkowa i ma swoją własną legendę, tajemnicy lub prawdziwą historię, przypominającą bajki. To dlatego centralna część miasta została ogłoszona historycznym i architektonicznym dziedzictwem i włączona do Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Wycieczki do Lwowa

Zapraszamy do wspaniałego miasta Lwowa aby odwiedzić liczne zabytki, zobać te piękno na włsne oczy, odczuć tą atmosfere przyjaźni i pokoju. Zarówno jak i spróbować lwoskie piwo, słodycze i kawę. Będą to niezapomniane dni, zwłaszcza w te pogodne, słoneczne a czasem i prawdziwe lwowskie chilowo ciepłe deszczowe dni. A obok Lwowa są żółkiew, Olesko, Podchorce, Złoczówm, Drochobycz, Krzemieniec i wiele innych miasteczek, którę wpełni ze Lwowem dadzą niezapomniane wrażenie i chęć wrócić tu z powrotem.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen